Chovatelská stanice z Dybohůrky

    ARCHIV - VÝSTAVY

 2018   2017   2016 

 2015   2014   2013 

 2012   2011   2010 

 2009   2008               


  Lukas - NVP Brno

V1, CAC, Národní vítěz, BOB

Ch. Lukas z Dybohůrky

  Lukas - KV Dobřany

V1, CACK, Nejlepší jedinec výstavy

Ch. Lukas z Dybohůrky

   Zibu - Jahressieger/D

třída pracovní - V1

Zibu z Dybohůrky

 Fashion - KV Konopiště

V1, CACK, ČKV

Ch. Lukas z Dybohůrky


VÝSTAVY V ROCE 2010

SOUTĚŽ TOP BOXER 2010

 Ch. Lukas z Dybohůrky
 (Orgon v. Fausto x Yzzi)
 Maj. M. Karbanová


 1. místo
 Nejúspěšnější výstavní boxer
   


 Urrien z Dybohůrky
 (Don Jokr Box x Korri)
 Maj. M. Karbanová


 8. místo

   

MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE 10.10.2010
rozhodčí: Lubomír Perniš /SK

 Ch. Lukas z Dybohůrky
 (Orgon v. Fausto x Yzzi)
 Maj. M. Karbanová


 V1, CAC, res. CACIB

 třída šampionů  


 Urrien z Dybohůrky
 (Don Jokr Box x Korri)
 Maj. M. Karbanová


 V3

 třída mladých  


 Velly z Dybohůrky
 (Vidocq des Courtillieres x Yzzi)
 Maj. P. Malý


 VN1

 třída dorostu  


 Maudy z Kampy
 (Ch. Lukas x Fayetta z Kampy)
 Maj. CHS Z Kampy


 V1, CAC

 mezitřída  

KLUBOVÁ VÝSTAVA ŽERNOV-RÝZMBURK 2.10.2010
rozhodčí: Winfried Bonn /A

 Tequilla z Dybohůrky
 (Unkas Czech Ja-Ka x Yzzi)
 Maj. P. Benešová


 V1, CAJC, ČKJV

 třída mladých  


 Gina od Ivety
 (Ch. Lukas x Helly z Dybohůrky)
 Maj. P. Roleček


 V2

 třída mladých  


 Guliver od Ivety
 (Ch. Lukas x Helly z Dybohůrky)
 Maj. M. Chaloupek


 V1, CAJC, ČKJV

 třída mladých  


 Haggis Aldebaran Taurus
 (Ch. Lukas x Ibsy od Stříbrňáku)
 Maj. H. Šeborová


 V2

 třída mladých  

NVP BRNO 26.9.2010
rozhodčí: Josef Dolejš

 Ch. Lukas z Dybohůrky
 (Orgon v. Fausto x Yzzi)
 Maj. M. Karbanová


 V1, CAC, Národní vítěz, BOB

 třída vítězů  


 Urrien z Dybohůrky
 (Don Jokr Box x Korri)
 Maj. M. Karbanová


 V1, CAJC, Nejlepší mladý jedinec

 třída mladých  


 Soutěž Nejlepší pár psů


 Lukas + Urrien - 3. místo

VÝROČNÍ VÝSTAVA BOXERŮ/JAHRESSIEGER OLDENBURG /D
19.9.2010
rozhodčí pro bílé boxery: Ursula Heidelberg /D

 Zibu z Dybohůrky
 (Chaplin z Dybohůrky x Merlin)
 Maj. K. Pejšová


 V1

 třída pracovní  

KLUBOVÁ VÝSTAVA DOBŘANY 18.9.2010
rozhodčí: M. Auterský (psi), Ing. Radim Fiala (feny)

 Ch. Lukas z Dybohůrky
 (Orgon v. Fausto x Yzzi)
 Maj. M. Karbanová


 V1, CACK,
 Nejlepší jedinec výstavy
 třída vítězů  


 Korri z Dybohůrky
 (Future v. German Dream
 x Wini), Maj. M. Karbanová


 V3

 třída otevřená  


 ICh. Wini z Dybohůrky
 (Chaplin z Dybohůrky x Oski)
 Maj. M. Karbanová


  V1, CACK

 třída vítězů  


 Vessy z Dybohůrky
 (Vidocq des Courtillieres x Yzzi)
 Maj. M. Šimková


 VN1

 třída dorostu  


 Maudy z Kampy
 (Ch. Lukas x Fayetta z Kampy)
 Maj. CHS Z Kampy


 V1, CACK, ČKV

 třída otevřená   

CEBS/STŘEDOEVROPSKÁ VÝSTAVA BOXERŮ BRNO 5.9.2010
rozhodčí: Jozef Šuster /SK (žíhané feny)

 Maudy z Kampy
 (Ch. Lukas x Fayetta z Kampy)
 Maj. CHS Z Kampy


 V1, CAC

 mezitřída  


 Fany Boxrelay
 (Ch. Lukas x Ellie Boxrelay)
 Maj. M. Sopko /SK


 V3

 třída otevřená  

VÝROČNÍ SPECIÁLNÍ VÝSTAVA BRNO 4.9.2010
rozhodčí: Ulrike Kainz-Götz /A (žíhané feny)

 Maudy z Kampy
 (Ch. Lukas x Fayetta z Kampy)
 Maj. CHS Z Kampy


 V1, CAC

 mezitřída  

VÝROČNÍ VÝSTAVA VRANOV /SK 28.8.2010
rozhodčí:

 Fany Boxrelay
 (Ch. Lukas x Ellie Boxrelay)
 Maj. M. Sopko /SK


 V1, CAC, Slovak boxer 2010
 Jahressieger SK 2010
 třída otevřená  

NVP MLADÁ BOLESLAV 18.7.2010
rozhodčí: RNDr. Maria Müllerová, CSc.

 ICh. Lukas z Dybohůrky
 (Orgon v. Fausto x Yzzi)
 Maj. M. Karbanová


 V1, CAC, Národní vítěz,
 BOB, BIG 3
 třída vítězů  


 Urrien z Dybohůrky
 (Don Jokr Box x Korri)
 Maj. M. Karbanová


 V1, CAJC, Nejlepší mladý jedinec

 třída mladých  


 Haggis Aldebaran Taurus
 (Ch. Lukas x Ibsy od Stříbrňáku)
 Maj. H. Šeborová


 V1, CAJC

 třída mladých  

KLUBOVÁ VÝSTAVA KONOPIŠTĚ 26.6.2010
rozhodčí: A. Hartmann /D (psi), O. Erat /A (feny)

 ICh. Lukas z Dybohůrky
 (Orgon v. Fausto x Yzzi)
 Maj. M. Karbanová


 V2, res. CACK

 třída vítězů  


 Urrien z Dybohůrky
 (Don Jokr Box x Korri)
 Maj. M. Karbanová





 V1, VT, ČKJV,
 Nejlepší mladý jedinec
 třída mladých

 Splněny podm. pro udělení titulu
 KLUBOVÝ JUNIORSKÝ VÍTĚZ


 Korri z Dybohůrky
 (Future v. German Dream
 x Wini), Maj. M. Karbanová


 V3

 třída otevřená  


 ICh. Wini z Dybohůrky
 (Chaplin z Dybohůrky x Oski)
 Maj. M. Karbanová


  V1, CACK

 třída vítězů  


 Ch. Quiby z Dybohůrky
 (Chaplin z Dybohůrky x Fergi)
 Maj. I. Formanová


  V1

 třída čestná  


 Ch. Fashion z Dybohůrky
 (Apollo v. Thüringischen Adel
 x Ulina), Maj. M. Wolf /D


  V1, CACK, ČKV

 třída pracovní  


 Vessy z Dybohůrky
 (Vidocq des Courtillieres x Yzzi)
 Maj. M. Šimková


 VN1

 třída štěňat  


 Velly z Dybohůrky
 (Vidocq des Courtillieres x Yzzi)
 Maj. P. Malý


 VN4

 třída štěňat  


 Claudie z Halexu
 (Ch. Lukas x Oresta
 od Stříbrňáku), Maj. M. Fialová


 VN2

 třída štěňat  


 Guliver od Ivety
 (Ch. Lukas x Helly z Dybohůrky)
 Maj. M. Chaloupek


 V3

 třída mladých  


 Haggis Aldebaran Taurus
 (Ch. Lukas x Ibsy od Stříbrňáku)
 Maj. H. Šeborová


 V2

 třída mladých  


 Maudy z Kampy
 (Ch. Lukas x Fayetta z Kampy)
 Maj. CHS Z Kampy


 V4

 třída mladých  

KLUBOVÁ VÝSTAVA ROUDNICE NAD LABEM 19.6.2010
rozhodčí: Josef Dolejš

 Urrien z Dybohůrky
 (Don Jokr Box x Korri)
 Maj. M. Karbanová


 V1, VT, ČKJV

 třída mladých  


 ICh. Wini z Dybohůrky
 (Chaplin z Dybohůrky x Oski)
 Maj. M. Karbanová


 V1, CACK

 třída vítězů  


 Sally z Dybohůrky
 (Lukas z Dybohůrky x Merlin)
 Maj. M. Karbanová


 V2, res. CACK

 třída otevřená  


 Guliver od Ivety
 (Ch. Lukas x Helly z Dybohůrky)
 Maj. M. Chaloupek


 V2

 třída mladých  


 Maudy z Kampy
 (Ch. Lukas x Fayetta z Kampy)
 Maj. CHS Z Kampy


 V2

 třída mladých  

MVP ERFURT /D 13.6.2010
rozhodčí: Roland Bebber /D

 ICh. Lukas z Dybohůrky
 (Orgon v. Fausto x Yzzi)
 Maj. M. Karbanová




 V1, Anw.Dt.Ch.VDH, CACIB
 třída vítězů

 Splněny podm. pro udělení titulu
 MEZINÁRODNÍ ŠAMPION KRÁSY

NVP KLATOVY 6.6.2010
rozhodčí: Roland Bebber /D

 Ch. Lukas z Dybohůrky
 (Orgon v. Fausto x Yzzi)
 Maj. M. Karbanová


 V1, CAC

 třída vítězů  


 JCh. Nicol z Dybohůrky
 (Chaplin z Dybohůrky x Oski)
 Maj. M. Karbanová


  V1, CAC

 mezitřída  


 Soutěž Nejlepší pár psů


 Lukas + Urrien - 2. místo

STŘEDO-VÝCHODOEVROPSKÁ VÝSTAVA BRATISLAVA /SK 16.5.2010
rozhodčí: Jan Gajewski /PL

 Ch. Lukas z Dybohůrky
 (Orgon v. Fausto x Yzzi)
 Maj. M. Karbanová


 V1, CAC, res. CACIB

   

MVP BRATISLAVA /SK 15.5.2010
rozhodčí: Ing. Radim Fiala

 Ch. Lukas z Dybohůrky
 (Orgon v. Fausto x Yzzi)
 Maj. M. Karbanová


 V1, CAC, res. CACIB

   

MVP PRAHA 2.5.2010
rozhodčí: Jiří Suchý

 Ch. Lukas z Dybohůrky
 (Orgon v. Fausto x Yzzi)
 Maj. M. Karbanová


 V1, CAC, CACIB, BOB
 nominace na Cruft´s 2010
 třída šampionů  


 JCh. Qyzzi z Dybohůrky
 (Vidocq de Courtillieres x Yzzi)
 Maj. Ing. B. Lužná



 V1, CAC
 Udělen titul
 ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION
 mezitřída  

KLUBOVÁ VÝSTAVA SVITAVY 1.5.2010
rozhodčí: Juan Manuel Rodríguez /E

 Guliver od Ivety
 (Ch. Lukas x Helly z Dybohůrky)
 Maj. M. Chaloupek


 V1, VT

 třída mladých  

MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE 25.4.2010
rozhodčí: Alena Žárská

 Ch. Lukas z Dybohůrky
 (Orgon v. Fausto x Yzzi)
 Maj. M. Karbanová


 V1, CAC, CACIB, BOB

 třída šampionů  

KLUBOVÁ VÝSTAVA OTĚŠICE 10.4.2010
rozhodčí: Ing. Radim Fiala

 Ch. Lukas z Dybohůrky
 (Orgon v. Fausto x Yzzi)
 Maj. M. Karbanová


 V1, CAC

 třída pracovní  


 JCh. Nicol z Dybohůrky
 (Chaplin z Dybohůrky x Oski)
 Maj. M. Karbanová


  V1, CAC

 třída vítězů  


 Korri z Dybohůrky
 (Future v. German Dream
 x Wini), Maj. M. Karbanová


 V2

 třída otevřená  


 Urrien z Dybohůrky
 (Don Jokr Box x Korri)
 Maj. M. Karbanová


 VN2

 třída dorostu  


 Hok´ee Aldebaran Taurus
 (Ch. Lukas x Ibsy od Stříbrňáku)
 Maj. L. Kuhajda


 V1, CAJC, Nejlepší mladý pes

 třída mladých  


 Maudy z Kampy
 (Ch. Lukas x Fayetta z Kampy)
 Maj. CHS Z Kampy


 V1, CAJC, Nejlepší mladá fena

 třída mladých  

MVP DUOCACIB BRNO 7.2.2010
rozhodčí: RNDr. Maria Müllerová CSc.

 Ch. Lukas z Dybohůrky
 (Orgon v. Fausto x Yzzi)
 Maj. M. Karbanová


 V1, CAC, CACIB, BOB

 třída pracovní  


 Urrien z Dybohůrky
 (Don Jokr Box x Korri)
 Maj. M. Karbanová


 VN

 třída štěňat  

MVP DUOCACIB BRNO 6.2.2010
rozhodčí: Marek Lewandowski /PL

 Ch. Lukas z Dybohůrky
 (Orgon v. Fausto x Yzzi)
 Maj. M. Karbanová


 V1, CAC

 třída pracovní  


 Urrien z Dybohůrky
 (Don Jokr Box x Korri)
 Maj. M. Karbanová


 VN

 třída štěňat  

ŠAMPION ŠAMPIONŮ 2009, TOP HOTEL PRAHA 30.1.2010
1. kolo - p. Václavík, rozhodčí 2. kolo - p. Němec

 Ch. Lukas z Dybohůrky
 (Orgon v. Fausto x Yzzi)
 Maj. M. Karbanová


 ŠAMPION ŠAMPIONŮ 2009 - BIG 1
 II. FCI skupina  





ZPĚT