Chovatelská stanice z Dybohůrky

    ARCHIV - VÝSTAVY

 2018   2017   2016 

 2015   2014   2013 

 2012   2011   2010 

 2009   2008               


        JCh. Lerys

Klubová Dobřany
CAJC, ČKJV, BOJ

JCh. Lerys z Dybohůrky

        JCh. Lerys

MVP Mladá Boleslav
CAJC, BOJ, BOB, BIG 4

JCh. Lerys z Dybohůrky

    GCh. Interesse

NVP Klatovy
NV, CAC ČMKU, BOB, BIG 3

GCh. Interesse ze Zličínských luk

    GCh. Interesse

NVP BRNO
BIG 2 ze tříd čestných

GCh. Interesse ze Zličínských luk


VÝSTAVY V ROCE 2017

MVP PRAHA 5.11.2017
rozhodčí: Suchý Jiří

 JCh. Lerys z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. M. Karbanová


 V1 /2, CAC

 mezitřída  


 Ch. Charlie z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. R. Goldschmid


 V1, CAC

 třída pracovní  

MVP PRAHA 4.11.2017
rozhodčí: boxer - RNDr. Müllerová M., afgán - Sisterman M.

 Ch. Interesse
 ze Zličinských luk

 Maj. CHS z Dybohůrky


 V1 /2, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS

 třída šampionů  


 JCh. Lerys z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. M. Karbanová


 V1 /3, CAC

 mezitřída  


 Ch. Charlie z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. R. Goldschmid


 V1, CAC

 třída pracovní  

KLUBOVÁ VÝSTAVA PŘEDONÍN 21.10.2017
rozhodčí: Waldemar Mrowiec /PL

 JCh. Cheeky z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. CHS z Dybohůrky


 V1 /2, CACK

 třída otevřená  


 Nanny z Dybohůrky
 (Hanibal Kleka E.K. x Hanny)
 Maj. CHS z Dybohůrky


 VN1 /3

 třída dorostu  


 JCh. Lerys z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. M. Karbanová


 V1 /2, CACK

 mezitřída  

MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE 8.10.2017
rozhodčí: Řehánek Petr

 JCh. Lerys z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. M. Karbanová


 V2 /4

 třída mladých  


 JCh. Charlie z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. R. Goldschmid


 V2 /2

 třída pracovní  

VÝROČNÍ SPECIÁLNÍ VÝSTAVA JAROMĚŘ 23.9.2017
rozhodčí: Francesco Ferrandiz Codina /E

 JCh. Cheeky z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. CHS z Dybohůrky


 V2 /5, res. CAC

 třída otevřená  


 JCh. Lerys z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. M. Karbanová


 V /8

 třída mladých  


 JCh. Charlie z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. R. Goldschmid


 V /5

 třída pracovní  

KLUBOVÁ VÝSTAVA DOBŘANY 9.9.2017
rozhodčí: Auterský M. (psi), Ing. Fiala R. (feny)

 JCh. Lerys z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. M. Karbanová


 V1, CAJC, ČKJV BOJ

 třída mladých  


 Cherrie z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. CHS SIX-ER


 V2 /6, res. CAC

 třída otevřená  

KLUBOVÁ VÝSTAVA NOVÉ HRADY 2.9.2017
rozhodčí: Guniš M.

 Ch. Interesse
 ze Zličinských luk

 Maj. CHS z Dybohůrky


 V1, CAC

 třída šampionů  

MVP MLADÁ BOLESLAV 13.8.2017
rozhodčí: Řehánek Petr

 Ch. Interesse
 ze Zličinských luk

 Maj. CHS z Dybohůrky


 V1, Vítěz třídy

 třída čestná  


 Cheeky z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. CHS z Dybohůrky


 V1, CAC, res. CACIB

 třída otevřená  


 Lerys z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. M. Karbanová


 V1, CAJC, BOJ, BOB, BIG 4

 třída mladých  

NVP MLADÁ BOLESLAV 16.7.2017
rozhodčí: boxer - Šimek F., afgán - Ronovská V. a Javorčík V.

 Ch. Interesse
 ze Zličinských luk

 Maj. CHS z Dybohůrky


 V1, BIS 3 Honour class

 třída čestná  


 Falco z Dybohůrky
 (Lukas z Dybohůrky x Urrien)
 Maj. I. Mathauserová


 V1, CAC

 třída otevřená  


 Lerys z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. M. Karbanová


 V1 /2, CAJC

 třída mladých  

NVP KLATOVY 2.7.2017
rozhodčí: boxer - Václavík M., afgán - Jančík L.

 Falco z Dybohůrky
 (Lukas z Dybohůrky x Urrien)
 Maj. I. Mathauserová


 V1, CAC, Národní vítěz,
 CAC ČMKU, BOB
 třída otevřená  


 Charlie z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. R. Goldschmid


 VD1

 třída pracovní  


 Ch. Interesse
 ze Zličinských luk

 Maj. CHS z Dybohůrky


 V1, CAC, Národní vítěz,
 CAC ČMKU, BOB, BIG 3
 třída vítězů  

KLUBOVÁ VÝSTAVA KŘENICE 3.6.2017
rozhodčí: Šuster J. /SK

 JCh. Cheeky z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. CHS z Dybohůrky


 V1, CACK

 třída otevřená  

SVĚTOVÁ VÝSTAVA BOXERŮ ATIBOX 27.-28.5.2017
rozhodčí: -

 Falco z Dybohůrky
 (Lukas z Dybohůrky x Urrien)
 Maj. I. Mathauserová


 V

 třída otevřená  


 JCh. Cheeky z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. CHS z Dybohůrky


 V

 třída otevřená  


 Lerys z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. M. Karbanová


 V

 třída mladých  

MVP ČESKÉ BUDĚJOVICE 23.4.2017
rozhodčí: Havelka Tibor /SK

 Falco z Dybohůrky
 (Lukas z Dybohůrky x Urrien)
 Maj. I. Mathauserová


 V1, CAC

 třída otevřená  


 Charlie z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. R. Goldschmid


 V3

 mezitřída  

MVP PRAHA 16.4.2017
rozhodčí: Auterský Miloslav

 Charlie z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. R. Goldschmid


 V1, CAC

 mezitřída  

KLUBOVÁ VÝSTAVA OTĚŠICE 1.4.2017
rozhodčí: Alena Žárská

 JCh. Cheeky z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. CHS z Dybohůrky


 V2, res. CAC

 mezitřída  


 Falco z Dybohůrky
 (Lukas z Dybohůrky x Urrien)
 Maj. I. Mathauserová


 V1, CACK

 třída otevřená  


 Charlie z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. R. Goldschmid


 VD4

 třída pracovní  


 Cherrie z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. CHS Six-Er


 V4

 mezitřída  


 Lerys z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. M. Karbanová


 VN1

 třída dorostu  


 Laky z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. Š. Klímová


 VN2

 třída dorostu  


 L´Cassy z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. Š. Klímová


 VN3

 třída dorostu  

NVP BRNO 8.1.2017
rozhodčí: boxer - Ing. R. Fiala, afgán - V. Piskay

 JCh. Cheeky z Dybohůrky
 (Saverio Six-Er x Cimberley)
 Maj. CHS z Dybohůrky


 V1, CAC

 třída otevřená  


 Ch. Interesse
 ze Zličinských luk

 Maj. CHS z Dybohůrky


 V1, Vítěz třídy, BIG 2

 třída čestná  





ZPĚT